Zákon príťažlivosti a pozitívne myslenie

Diskusná téma: Zákon príťažlivosti

Dátum 15.11.2015
Vložil Andrea
Titulok nikdy by ma nenapadlo

Nikdy by ma nenapadlo že take niečo funguje.Ešte v prvej robote bola kavička na balkone z kolegynou a pekny vyhlad z neho na hory a tam pod tymi horami byvala moja babka,hovorim jej jaaj ako tam bolo dobre ako maličkej to boli pekne roky bola to chalupka peknučka a tak ma to vždy napadalo vdy taka tužba že tam tak ešte žiť v tej chalupke no ale to už nejde nikto tam už nebyva a vedla tej chalupky je obchod a že tam tak robiť v tom obchodiku peknom taka tužba neviem odkial to bolo a pritom bola robota pri detičkach pekna velmi a že chcem robiť predavačku len zato že tam byvala babka blizko a mama moja a tak niak ma to napadlo a potom to vypadlo a dookola a jedneho dna prišla PN teploty a tak pol roka doma a potom do nemocnice a dookola nuž hovorim v robote žial nevladzem dlho boli teploty neviem čo budem robiť potrebujem oddych dlhši a potom doma varim kavu a zazvoni dievčinka byva blizko mna že teta čo robite a ja že ale varim kavičku tak uvarim aj tebe a ona že ešte marodujete ja že už nie ale nevladzem a ona a nechcete taku a taku robotu a ja že to neviem a ona že ale čo keby tak ja že dobre a zrazu čo bolo hadajte začalo podnikanie v tom domčeku nebol to obchod a ani predavačka ale ten domček a podnikanie a verte to boli roky tak to by ma ztoho balkona nikdy nenapadlo že v tom domčeku začnem podnikať

 

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode

the secret - zákon príťažlivosti - pozitívne myslenie