Zákon príťažlivosti a pozitívne myslenie

Diskusná téma: Zákon príťažlivosti

Dátum 19.11.2013
Vložil ziadne pochyby
Titulok Re:na pochybách

Mozno robis niekde chybu, uz tymto prispevkom sa od toho co chces vzdialila. Mysli na to ze napr byvanie uz mas, predstavuj si ze si ten byt zariadujes kde by si ho chcela a tak, pozeraj inzeraty,volaj, chod sa na byt osobne pozriet. Od tej chvile sa budes citit lepsie. Mozno to pride za mesiac mozno za par rokov. Napriklad ja som chcel ine auto, za dake 3 mesiace som aj mal skoro take ako som si predstavoval..A to je len jedna z mala veci ktore som chcel a dosiahol..Vela ludi robi chybu ze su priliz nedockavi, a ked nieco nefunguje hned tak to hodia za hlavu.Mozno prave vtedy ked uz to mali na dosah. Saozrejme niektore veci/osoby su od nas vzdialene viac ine menej, cize ak ja si budem priat na svojom ucte priklad 10 000 000$ Dosiahnem to? Urcite ano, ale nie hned nemusim to sa svoj zivot stihnut pritiahnut, mozno by to trvalo 200rokov a mozno by som vyhral v loterii a mal by som to do 2 mesiacov.Ono nasa mysel este nieje tak vivinuta aby sme presne vedeli pritiahnut to co chceme a v kratkej dobe, vzacnejsie veci sa budu pritahovat zlozitejsie ako tie menej vzacne preto su vzacne ;)

 

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode

the secret - zákon príťažlivosti - pozitívne myslenie