Zákon príťažlivosti a pozitívne myslenie

Diskusná téma: Zákon príťažlivosti

Dátum 16.04.2013
Vložil Agape
Titulok Verím, že funguje..

Po prečítaní tohto tu a nejakých kníh , keď som sa cez prázdniny nudila ... vyskúšala som si lahnúť do postele a sústredila som vždy myšlienky na jednu osobu , ktorú mám veľmi rada .. (myslela som na to ako sa s nou rozprávam, u nej doma, resp. ako ju navštívim, predstavovala som si to ) .. O niekoľko mesiacov som naozaj sedela u nej doma .. v auguste som o tom iba snívala, v decembri sa mi môj sen splnil. V januári som si kúpila jeden časopis kde dievča písalo príbeh o tom , že sa jej páčil jeden chlapec zo škôlky a odišiel preč z ich mesta , vela nanho myslela, vždy pred spaním si predstavovala , že ho raz znova stretne a splnilo sa jej to, ten chalan prišiel do ich triedy po pár rokoch.. Toto ma tiež nakoplo.. čítala som , že najviac podvedomie a tieto veci fungujú pred spaním...
Tak som si aj ja pred spaním predstavovala zase tú osobu.. a vždy ked som toto praktizovala, už dva krát sa mi stalo, že mi napísala ...
Možno to znie šialene, ale keď sa to stane niekomu po tretí krát, tak to už nie je náhoda ale začnete veriť v niečo také ako sa tu spomína, v nejakú vyššiu moc ... ĎAKUJEM za to ,že sa takéto veci vôbec v živote dejú, je to krása vedieť , že vaše myšlienky sa môžu stať reálne , ak si nájdete cez den čas na to aby ste sa sústredili iba na to pozitívne čo si želáte :-)

 

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode

the secret - zákon príťažlivosti - pozitívne myslenie