Zákon príťažlivosti a pozitívne myslenie

Diskusná téma: Zákon príťažlivosti

Dátum 15.04.2012
Vložil tajny clovek
Titulok ano funguje to

jedna mala vec ako zistit ci to vazne funguje je cas... uz dlhu dobu som sa pozeral na cas 22:22 a nevedel som preco proste znicoho nic som sa pozrel na cas ked bolo 22:22 teraz uz chapem preco...lebo som to pritahoval tak sa mi to stale dialo...chcel som aby sa mi ozval jeden clovek ktoreho som dlho nevidel ani s nim nebol v kontakte obcas som nanho myslel a predvcerom prisiel pomna :) chcel som byvat uz v konecne dobrom byte na vysokom poschodi s krasnym vyhladom a zrazu prisla sprava ze sa stahujeme a vsetko to co som chcel a predstavoval si zrazu mam...mam vodicak no nemam auto strasne som si chcel posoferovat nato mi nedavno kamarat povedal ze ma auto a nema vodicak a ci by sme sa nemohli vozit takto hehe a tiez jedna horsia prihoda s negativnym myslenim..mal som problemi s bruchom bolesti a nevedel som co mi je trvalo to asi 2 tyzdne myslel som len nato zle ako mi je nahovno...vyliecil som sa a hned nato prisla dalsia choroba ktorou trpim uz 3 mesiace a nik mi nevie prist nato co sa deje teraz sa snazim mysliet pozitivne a verit v to ze ako choroba prisla tak odyde rano sa zobudim a bude zase vsetko v poriadku :) dokonca sa mi uz aj zadarilo jeden den som vstal a citil som sa zdravy bolo mi celi den fajn tak hadam to pojde...hlavne tomu treba verit a odporucam pozriet dokomunet tajomsvo s ceskym dabingom ma to hodinu a pol tak sa majte a prajem vam aby sa vam splnilo to co chcete cuzz :)

 

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode

the secret - zákon príťažlivosti - pozitívne myslenie